Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Bachovy květové esence

Bachovy květové esence

Ve třicátých letech minulého století definoval Angličan Dr. Edward Bach 38 základních emočních stavů a vytvořil unikátní systém využívající léčivých sil květů 37 divoce rostoucích bylin, keřů, stromů a vody skalního pramene.

Užívání Bachových květových esencí cílí na duševní blokády, rozpouští různé druhy strachu, posiluje sebedůvěru a rozhodnost, pomáhá při depresích, pocitech opuštěnosti a beznaděje, dodává vyrovnanost a klid v konfliktních a emočně vypjatých situacích, podporuje zdravý spánek a životní optimismus.

Bachovy květové esence harmonizují a posilují životní energii, což se příznivě projevuje nejprve v rovině duchovní, pak emocionální a následně i fyzické, tedy odezněním tělesných neduhů.

Oblíbené krizové kapky, bonbóny, žvýkačky a další "krizové produkty" naleznete v oddělení Rescue produkty.

Bachovy esence působí prokazatelně také na domácí zvířata i rostliny.

Pro zobrazení detailního popisu klikněte na název esence (nalevo od ceny produktu).

  Popis Název položky Cena s DPH
aspen_k.jpg

Strach neznámého původu. Úzkost. Další esence viz Bachovy esence jednosložkové.

Aspen 20ml 291.00 Kč
ks