S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Honeysuckle 20 ml

Kód: BACH-16
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
20.06.2024

Bachova esence č. 16 Honeysuckle, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu z květů zimolezu kozího pysku (Lonicera caprifolium L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy rostliny zimolez kozí pysk, nesprávně nazývané růže z Jericha, (Lonicera caprifolium L.) Růže z Jericha (Selaginella lepidophylla) je zcela jiný botanický druh a nemá s Bachovou esencí č. 16 žádnou spojitost.

Signaturu zimolezu kozího pysku představují květy rostliny, které voní až dlouho po soumraku. Jako by denní světlo rostlinu vyčerpávalo, intenzivní vůně květů se objevuje až za tmy, stejně jako se za dlouhých večerů oddávají snění a vzpomínkám nešťastní lidé. A jako jsou vůní květů zimolezu kozího pysku přitahováni noční motýli, například dlouhozobka svízelová, která se umí zastavit v letu jako kolibřík, stejně tak přilétají ke snílkům a zůstávají v mysli stát vzpomínky a lítost nad nenaplněnými touhami a vztahy.

Základní charakteristika esence č. 16 Honeysuckle (pro koho je esence vhodná): Nemůže přetnout pouta zaniklých vztahů. Žije více vzpomínkami a nostalgickým steskem než přítomností. Utápí se ve vzpomínkách na minulé časy, kdy „vše bylo lepší“. Vykazuje jen mdlý zájem o přítomnost a současné události. Cítí se nešťastný. Nevnímá nově se nabízející příležitosti. Trpí spavostí, usíná u televize, v kině i divadle, pokud jej někdo přiměl představení navštívit. Touží po něčem, co nemůže mít, neboť to patří minulosti. Nemůže přetnout pouta zaniklých vztahů, ať se již jedná o úmrtí partnera, rodičů, rozvod, rozchod s partnerem, milenkou apod. Osamělost, nedostatek zájmů, jsou-li vůbec jaké.

Škála možných projevů: od nostalgie po absolutní nezájem o ostatní lidi i okolní dění.

Doporučení: Esence pro všechny, kteří se nacházejí, kde být nechtějí a trpí steskem po domově, místě, kde by mohli někoho milovat a sami se cítili milováni. Honeysuckle je jednoznačně nejdůležitější esencí pro všechny, kdo ztratili někoho blízkého či se rozešli s partnerem a trpí přetrvávajícím smutkem, přičemž jejichž myšlenky směřují do minulosti.

Tip: Při ztrátě zájmu nejen o přítomnost, ale též o příslušníky vlastní rodiny včetně vlastních dětí užívejte esenci Honeysuckle současně s homeopatikem Sepia 15CH v dávce 2x3 globule denně.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz