S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Clematis 20 ml

Kód: BACH-9
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
31.05.2024

Bachova esence č. 9 Clematis, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu z květů plaménku plotního (Clematis vitalba L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy plaménku plotního (Clematis vitalba L.)

Signatura plaménku plotního je skryta v jeho semeni. To je opatřeno chmýrem a při závanu větru odlétá z květenství, se kterým ztrácí spojení, stejně jako je tomu např. u pampelišky (botanicky přesněji smetánky lékařské). Stejně tak snadno odlétají myšlenky lidí, kteří potřebují esenci Clematis, do světa fantazie a snění.

Poznámka: Často užívané označení zdroje této Bachovy esence "bílá lesní réva" je chybné, neboť rostlinu "bílá lesní réva" botanické názvosloví nezná. Jedná se zřejmě o mechanický překlad názvu z němčiny "Weiße Waldrebe".

Základní charakteristika esence č. 9 Clematis (pro koho je esence vhodná): Žije jakoby zasněný, uniká z reality do říše svých fantazií, představ a vzdušných zámků. Neschopnost udržet bdělou pozornost, ztrácí vlákno hovoru nebo děje filmu či knihy. Navenek působí jakoby poněkud omámený. Rád a poměrně dlouho spí. Ztráta zájmu o realitu se může na fyzické úrovni projevovat slábnutím zraku a sluchu.

Škála možných projevů: Od poruch pozornosti po naprostý nezájem jak o okolí, tak i sebe.

Doporučení: Esence pro snílky s rozvinutou fantazií, kterým světský shon připadá jako film, který je vlastně nijak zvlášť nebaví ani nezajímá, jako zbytečné plahočení, jehož se netouží zúčastnit. Niternému světu fantazie dávají přednost. Esence Clematis podpoří zájem o realitu a komunikativnost, což vede k nalezení řešení existujících i příštích životních výzev.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz