S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Gentian 20 ml

Kód: BACH-12
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
19.06.2024

Bachova esence č. 12 Gentian, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu z květů hořečku nahořklého pravého (Gentiana amarella L.v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy hořečku nahořklého pravého (Gentiana amarella L., syn. Gentianella amarella (L.) Börner).

Signaturu hořečku nahořklého pravého vidíme v habitu (celkovém vzhledu) rostliny. Lodyha je přímá nebo krátce větvená, celkový vzhled rostliny je úzce válcovitý. Také květy jsou velmi úzké. Celkově působí hořeček dojmem, jako by neměl odvahu rozvinout se trochu do šířky, jako by se snažil zabírat co nejmenší prostor a ani se nesnažil překonat překážky, kterými jsou nejčastěji jen stébla okolní trávy. Celá rostlina tak působí poněkud sklíčeným dojmem.

Základní charakteristika esence č. 12 Gentian (pro koho je esence vhodná): Životní skepse, sklíčenost, malomyslnost, ztráta životní odvahy. Pochybuje prakticky o všem, zejména o sobě. Ze zdravé skepse volající po důkazech a přesvědčivých argumentech se stal životní postoj nezdravé pochybovačnosti a propadání malomyslnosti. Vnitřní nejistota projevující se i navenek. Esenci Gentian je účelné podávat též dětem, které zaznamenaly neúspěchy ve škole, ztrácejí odvahu a očekávají další neúspěchy. Rovněž při probíhající léčbě závažných onemocnění, když dojde k recidivě symptomů, je účelné užívat Gentian, neboť navrací odvahu a víru ve vlastní uzdravení, což je prvním předpokladem úspěšné léčby. Gentian pomáhá ve stavech deprese a sklíčenosti.

Škála možných projevů: od přechodné chuti „se vším praštit“, přes malomyslnost způsobenou nezdarem až po definitivní rezignaci a deprese z událostí, které dotyčný vnímá jako životní prohru.

Doporučení: Esence pro všechny, kteří snadno propadají skepsi, ztrácejí odvahu a podléhají pocitu neschopnosti překonat překážky. Esenci Gentian je vhodné užívat i při depresích v důsledku skličující události nebo neutěšené životní situace. Gentian pomůže též po prožitém citovém zklamání a podpoří vznik synchronicit vedoucích k nalezení smyslu života.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz