S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Crab apple 20 ml

Kód: BACH-10
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
31.05.2024

Bachova esence č. 10 Crab apple, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu z květů jabloně nízké (Malus pumila L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy jabloně nízké (Malus pumila L.)

Signaturu jabloně nízké nalézáme v jejím druhovém názvu „nízká“. Rozhodně se nejedná o označení vzrůstu stromu (jabloň nízká dorůstá 10 m i více!), nýbrž spíše kvality plodů, kde „nízké“ je chápáno jako méně ušlechtilé, méně čisté či méněcenné.

Základní charakteristika esence č. 10 Crab apple (pro koho je esence vhodná): Pocity nečistoty myšlenek nebo tělesné nečistoty, odpor k lidem i dalším tvorům, kteří jsou nečistí nebo by mohli přenášet nakažlivé choroby. Sklon k přehnané hygieně a puntičkářství. Lpí na detailech, proto může, obrazně řečeno, kvůli pozornosti věnované jednomu stromu přehlédnout, že je v lese. Může se objevit odpor k jídlu, mentální poruchy příjmu potravy až po odmítání vlastního těla.

Škála možných projevů: Od přílišného akcentování čistoty, přes odpor k některým potravinám až po odmítání vlastního těla.

Doporučení: Esence podporuje schopnost přijímání sebe sama, se všemi „vadami na kráse“ a nedostatky. Podporuje zdravé sebevědomí a vědomí vlastní jedinečnosti. Crab apple je též esencí s ochrannou funkcí proti vlivům negativních energií, má velký význam při zpomalené rehabilitaci po nemoci, zvláště těžké, a též v průběhu chemoterapie i po ní. Esence je rovněž vhodná pro psychology, zpovědníky, lékaře a všechny, kteří přicházejí do styku s osobami nemocnými nebo mentálně narušenými. Esence Crab apple je důležitou esencí při poruchách příjmu potravy a mentální anorexii.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz