S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Pine 20 ml

Kód: BACH-24
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
31.05.2024

Bachova esence č. 24 Pine, doplněk stravy.

Složení: 0,2% macerátu z květů borovice lesní (Pinus sylvestris L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou samčí a samičí květy borovice lesní (Pinus sylvestris L.)

Signaturou borovice je její schopnost vyrůst a žít v nepříznivých podmínkách. Borovice rostoucí na skále a vzdorující bouři patří k oblíbeným tématům malířů krajinářů. Zdá se, jako by si borovice sama tyto nepříznivé a drsné podmínky zvolila, snad aby nezabírala místo jiným stromům v příznivějším prostředí.

Základní charakteristika esence č. 24 Pine (pro koho je esence vhodná): Přetrvávající pocity viny, výčitky svědomí. Člověk odpírající si radost ze života. Mluví a jedná, jako by se omlouval. Trpí přehnanou sebekritikou a pocity zodpovědnosti. Vnitřní nejistota se navenek projevuje v nejistotě jednání i mluvení. Setrvává v mrtvých vztazích a nedokáže se bránit vůči různým formám domácího násilí, neboť je přesvědčen, že si trest zaslouží. Jindy se zase projeví náladovost a schopnost vytvořit situaci, kdy dojde ke sporu.

Škála možných projevů: od příliš sebekritického vnitřního nastavení po trvalý pocit viny z vlastní existence.

Doporučení: Esence Pine odstraňuje mentální bloky bránící schopnosti odpustit sobě i jiným a radovat ze života.  Pine je též esencí pro oběti opakovaného domácího násilí (v tom případě užívat spolu s esencí č. 33 Walnut pro získání vnitřní síly umožňující pochopit, a hlavně změnit svoji situaci).

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz