S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Chicory 20 ml

Kód: BACH-8
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Bachova esence č. 8 Chicory, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu z květů čekanky obecné (Cichorium intybus L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy čekanky obecné (Cichorium intybus L.)

Signaturou čekanky je jednak její název (čekanka něco „čeká“, tedy očekává od druhých). Blankytně modrými květy nás čekanka „odmění“ jen za slunného počasí, které jí vyhovuje. Je-li počasí pošmourné, květy se uzavřou a „nejsou k mání“. Pokud jsme měli pocit, že se v blankytné modři květů čekanky zračí kousek nebe (rozumějte bezpodmínečné lásky), pak v okamžiku, kdy počasí (rozumějte okolí) neodpovídá očekávání čekanky, nejsou její nebesky modré květy (symbolizující bezpodmínečnou lásku) k dispozici.

Základní charakteristika esence č. 8 Chicory (pro koho je esence vhodná): Strach z neobdržení lásky a pozornosti. Za přehnanou obětavostí se skrývá manipulace, metoda získávání vděčnosti a lásky. Snaha nabudit dojem, že „dělám vše jen pro dobro svých nejdražších a bližních“. Za laskavým slovem a obětavým konáním se ale skrývá lpění na majetku, sebestřednost a nezdravá sebeláska.

Škála možných projevů: od očekávání stálé pozornosti a dalších projevů neškodné sebestřednosti až po vydědění nevděčných, samozřejmě již dávno dospělých dětí.

Doporučení: Esence pro nalezení pravé míry v péči o členy rodiny, zejména pak pro matky s výraznými „ochranitelskými pudy“, které brání dětem, často již dospělým, postavit se na vlastní nohy a stát se nezávislými osobnostmi. Esence pomůže pochopit princip „žij a nechej žít!“ a zbavit se návyku manipulovat ostatními vyvoláváním pocitů viny z nedostatečné vděčnosti za prokazovanou péči a starostlivost.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz