S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Hornbeam 20 ml

Kód: BACH-17
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
27.06.2024

Bachova esence č. 17 Hornbeam, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu z květů habru obecného (Carpinus betulus L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou samčí a samičí květy habru obecného (Carpinus betulus L.)

Signaturou habru obecného je jednak mimořádná tvrdost jeho dřeva, avšak toto dřevo v nepříznivých podmínkách extrémně rychle degraduje. Stejně tak degraduje i životní energie člověka typu Hornbeam v nepříznivých podmínkách rutinní a monotónní práce.

Základní charakteristika esence č. 17 Hornbeam (pro koho je esence vhodná): Pocit životního neúspěchu, duševní i fyzické únavy stereotypem života, ztráta motivace, nedostatek duševní i fyzické energie. Ráno se cítí vyčerpaněji, než když šel večer spát. Netuší, jak zvládne úkoly nadcházejícího dne. Pocity nejistoty a nedůvěry ve své schopnosti. Potíže se soustředěním. Postupně se ale duševně i fyzicky „rozhýbe“ a práci obstojně zastane. Tento stav je způsoben dlouhotrvající nudnou rutinou bez změny rytmu a témat k řešení. Typická únava jedince konzumní společnosti. Ochabnutí duševní i tělesné. Na unavené klouby nebo oči lze použít též formou vlhkých obkladů, na které nakapeme několik kapek esence. Důležitý přípravek při pomalé rekonvalescenci pacienta po nemoci či úrazu.

Škála možných projevů: Od občasných výpadků v pracovním nasazení, přes pocit „otrávenosti“ z rutinních činností, až po celkovou rezignaci a pocit jako by byl „za živa mrtvý“.

Doporučení: Esence Hornbeam je vhodná pro osoby, které se nedokáží zabrat s plným soustředěním a silou do žádné činnosti. V zaměstnání zažívají permanentní pocit „pondělního rána“, nemohou posbírat energii a vzít pořádně za práci. Esence Hornbeam je vhodná pro všechny, kteří pociťují ztrátu energie, jak duševní, tak tělesné.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz