S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Wild rose 20 ml

Kód: BACH-37
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
26.06.2024

Bachova esence č. 37 Wild rose, doplněk stravy.

Složení: 0,2% macerátu z květů růže šípkové (Rosa canina L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy růže šípkové (Rosa canina L.)

Signaturu šípkové růže nalezneme v úsloví „roste tam jen býlí, trní a bodláčí“. Takto se dříve charakterizovaly pro obdělávání obtížné nebo nevhodné pozemky nebo obecně nevhodné životní podmínky. Kde roste jen trní, tam člověk utrží mnoho šrámů a škrábanců, a tak se takovému místu raději vyhýbá. To platí samozřejmě i v přeneseném slova smyslu.

Základní charakteristika esence č. 37 Wilde rose (pro koho je esence vhodná): Melancholická skleslost, sklíčenost, apatie, odevzdanost a deprese. Chronická únava, duševní i tělesná. Neschopnost pro cokoli se nadchnout. Stav vnitřní rezignace a otupělosti není z hlediska osob v blízkém okruhu postiženého adekvátní reálné životní situaci, která se zvenčí může jevit jako zcela uspokojivá. Nechuť jakkoli se namáhat, pocit marnosti. Nezájem. Kandidát na užívání esence Wilde rose si na svůj stav nestěžuje, považuje jej za normální a natolik beznadějný, že ani nevidí smysl stěžovat si. Je přesvědčen, že pro něj je již na změnu pozdě, věří v rodovou zátěž, špatný osud, karmu a promarnění poslední příležitosti, tak se vzdává veškeré iniciativy. Ve společnosti kazí svými pesimistickými poznámkami náladu ostatním.

Škála možných projevů: od šíření negativních nálad až po hlubokou depresi.

Doporučení: Esence Wild rose podpoří schopnost přijímat sama sebe a porozumět své situaci. Dostavuje se vnitřní klid a vyrovnanost, životní optimismus a schopnost prožívat radost. Návrat smyslu pro humor.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz