S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Water violet 20 ml

Kód: BACH-34
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
20.06.2024

Bachova esence č. 34 Water violet, doplněk stravy.

Složení:  0,2% macerátu z květů žebratky bahenní (Hottonia palustris L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy žebratky bahenní (Hottonia palustris L.)

Signatura: Žebratka bahenní se vyskytuje pouze ve stojatých nebo velmi pomalu tekoucích vodách. Nesnáší kolem sebe „moc pohybu“, potřebuje „svůj klid“. Rys převahy nad ostatními, tuto další signaturu žebratky, nacházíme ve způsobu kvetení. Zatímco se celá rostlina jakoby skromně skrývá pod hladinou, květenství hrdě vztyčuje až 30 cm nad hladinu, jako by chtěla demonstrovat svoji převahu nad okolními nevýraznými vodními rostlinami.

Základní charakteristika esence č. 34 Water violet (pro koho je esence vhodná): Hrdá rezervovanost, pocit morální převahy, upřednostňování samoty. Hrdost. Odtažitost a osamělost. Potlačené nebo vychladlé emoce. Odmítání společnosti ostatních. Netolerantnost, nicméně otevřeným konfliktem, po kterém se atmosféra vyčistí a projasní, pohrdá.

Člověk, kterému prospěje esence Water violet se zásadně nevměšuje do cizích záležitostí, aniž by dovoloval ostatním, aby se vměšovali do jeho. Může se objevit povýšené chování pramenící z pocitu morální převahy a síly. Nicméně nikoho do ničeho nenutí, respektuje individualitu každého jednotlivce. Velmi těžko se také odhodlává k tvrdšímu postupu a opatřením vůči podřízeným. Neschopnost řešit své problémy v součinnosti s jinými lidmi blokuje tok energie, což se může projevit napětím a bolestmi v oblasti šíje, zad a kloubů. Cítí se indiferentně, ani šťastný ani nešťastný.

Škála možných projevů: od projevů mírné odtažitosti až po úplné přehlíživé odmítání druhých.

Doporučení: Esence pro „sólisty“, kteří mají odpor k týmové práci. Pro podporu tolerantnosti a pocitu sounáležitosti se společenstvím. Nezávislost a schopnost samostatné práce budou vnímány pozitivně, nikoli jako povýšená odtažitost.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz