S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Larch 20 ml

Kód: BACH-19
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Bachova esence č. 19 Larch, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu z květů modřínu opadavého (Larix decidua L.). v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou samčí a samičí květy modřínu opadavého (Larix decidua L.)

Signaturou modřínu je opadávání jeho jehličí na podzim. Zatímco ostatní jehličnany se i v zimě pyšní svými zelenými větvemi, modřín tu náhle stojí jako nahý, méněcenný.

Základní charakteristika esence č. 19 Larch (pro koho je esence vhodná): Nízké sebehodnocení, chabá sebedůvěra, neschopnost prosadit se. Pocit neodvratitelného selhání, pokud by se snad o něco pokusil.

Zatímco esence Elm pomůže lidem, kteří dočasně ztratili důvěru ve své schopnosti, esence Larch je spíše vhodná pro ty, kteří sebedůvěru ztratit nemohli, protože ji nikdy neměli. Jsou totiž trvale přesvědčeni o vlastní naprosté neschopnosti. Ve skutečnosti však mohou být daleko schopnější, než ti, které obdivují. Strach ze selhání jim ale nedovoluje byť se jen pokusit získat významnější místo nebo se ucházet o významnější práci. Protože typ Larch očekává vlastní selhání, osvědčuje se tato esence např. při poruchách erekce psychického původu, ale i u dětí, které při zkoušení či písemce selhávají, byť učivo ovládají. Užitečná esence pro všechny, které čeká obtížné jednání nebo stresující událost. V tom případě je dobré užívat esenci Larch současně s Rescue krizovými kapkami.

Škála možných projevů: od nedůvěry ve vlastní schopnosti a síly až po rozvinutý komplex méněcennosti.

Doporučení: Esence Larch je vhodná pro všechny, kteří chronicky trpí neostatečnou sebedůvěrou a potřebují si více věřit, aby mohli normálně fungovat a žít.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz