S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Sweet chestnut 20 ml

Kód: BACH-30
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Bachova esence č. 30 Sweet chestnut, doplněk stravy.

Složení:  0,2% macerátu z květů jedlého kaštanu (Castanea sativa L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou samčí a samičí květy jedlého kaštanu (Castanea sativa L.)

Signaturou jedlého kaštanu je jeho plod v bodlinaté slupce. Tuto signaturu nejlépe pochopíme z malého podobenství: Muž vysázel kaštanový háj, pečoval o stromy, ale to, po čem touží (plody), je kvůli bodlinatému oplodí (neřešitelným překážkám) nakonec nedosažitelné.

Základní charakteristika esence č. 30 Sweet chestnut (pro koho je esence vhodná): Hluboká melancholie, pocit naprosté beznaděje a prázdnoty. Nejhlubší zoufalství, pocit naprosté bezvýchodnosti. Ztráta všeho, co člověk budoval, na čemž postavil smysl své existence. Hodina pravdy, kdy selhal i poslední pokus ubránit alespoň uspokojivý stav. Přesvědčení, že už nemůže být hůř, pocit ztracenosti a izolace. Stav naprosté bezmoci, kdy nelze nic dělat. Rozpad dosavadních hodnot následovaný pocitem prázdnoty a beznaděje. Pocit jako s holýma rukama u zdi, kdy nelze bojovat ani utéct.

Škála možných projevů: od melancholie a nezájmu o okolí v důsledku ztráty něčeho cenného či někoho blízkého až po skutečnou „noc duše“, po naprosté zoufalství.

Doporučení: Esence Sweet chestnut povzbudí schopnost hledat a nalézt východiska ze složité situace, uvidět nové životní perspektivy a pochopit, v čem spočívají skutečné hodnoty. Díky esenci Sweet chestnut pochopíte, že ne věci, které se staly jsou strašné, ale naše představy o nich je činí strašnými. Esence Sweet chestnut je esencí vnitřního osvobození.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz