S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Red chestnut 20 ml

Kód: BACH-25
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
19.06.2024

Bachova esence č. 25 Red chestnut, doplněk stravy.

Složení: 0,2% macerátu z květů jírovce červeného (Aesculus carnea L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy jírovce červeného (Aesculus carnea L.)

Signaturou stromu jírovce červeného je shazování plodů (kaštanů) v době dosažení jejich zralosti. Když přijde čas, uvolňují se kaštany ze slupky, která je vyživovala a chránila. Kaštan, jehož obal se neotevře, v tomto obalu odumře a shnije. Stejně tak je třeba pohlížet na rodičovská pouta a nechat děti včas odejít a povzbuzovat je, aby se postavily na vlastní nohy.

Základní charakteristika esence č. 25 Red chestnut (pro koho je esence vhodná): Nepřiměřený strach o vlastní děti a blízké osoby. Neschopnost dopřát jim svobodu a volnost v okolním „zlém světě“. Neustálý strach z potíží, úrazů či dokonce smrti blízkých osob. Vtíravé představy a vizualizace katastrofických představ. Strach z toho, co všechno se může přihodit. Nevěří ve schopnost druhých řešit případné těžkosti. Až patologické udržování vztahových pout, která měla být již dávno uvolněna.

Škála možných projevů: od obav o děti, které jsou na školním výletě, až po neustálé trýznivé vizualizace rozličných katastrofických scénářů, před kterými je třeba děti a blízké osoby chránit, ať se jim to líbí nebo ne.

Doporučení: Esence pro rodiče, kteří trpí přehnanými starostmi o své děti. Red chestnut rovněž posiluje pocit bezpečí, důvěry a jistoty. Vnitřní zklidnění pomáhá uvolnit příliš těsné vazby, které ostatní dusí a nevhodně zasahují do jejich života, často nejen po dosažení plnoletosti, nýbrž i ve zralém věku těchto dětí.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz