S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

White chestnut 20 ml

Kód: BACH-35
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
19.06.2024

Bachova esence č. 35 White chestnut, doplněk stravy.

Složení: 0,2% macerátu z květů jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy jírovce maďalu, lidově zvaného koňský kaštan (Aesculus hippocastanum L.)

Signaturou květu jírovce maďalu je jedovatost jeho pylu pro včely. Myšlenky poletují hlavou jako hladové včely, nenacházejí však uspokojivé odpovědi, tak jako včely na kvetoucím stromě koňského kaštanu nenacházejí kvalitní potravu. Stále se vracejí, ale nejsou nikdy uspokojeny, což platí jak o včelách, tak i myšlenkách, které včely v této analogii představují.

Základní charakteristika esence č. 35 White chestnut (pro koho je esence vhodná): Neschopnost zbavit se neodbytných myšlenek. Neustálé vnitřní dialogy, nekoncentrovanost. Trpí myšlenkami, které se stále znovu a znovu vracejí, jako když přeskakuje jehla v drážce gramofonové desky. Nezájem o současný okamžik, někdy až zmatenost. Mentální hyperaktivita, poruchy spánku, duševní vyčerpanost. Člověk by se rád těchto neodbytných a vracejících se myšlenek zbavil, je jimi však zcela opanován, musí se jimi zabývat, ať chce nebo nechce. Mysl zůstává v zajetí myšlenek, které ji zaměstnávají během dne a budí v časných ranních hodinách ze spánku. Pohřížení se do vnitřních dialogů nebo monologů se navenek projevuje jako nesoustředěnost, nezájem o okolí a přítomný okamžik.

Škála možných projevů: od drobných výpadků pozornosti po stavy úplné mentální absence.

Doporučení: Esence White chestnut podporuje schopnost koncentrace a žití v přítomnosti. Velmi užitečná esence pro podporu soustředěné duševní činnosti, pro badatele, šachisty, spisovatele a podobně.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz