S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Walnut 20 ml

Kód: BACH-33
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Momentálně nedostupné (>7 ks)

Bachova esence č. 33 Walnut, doplněk stravy.

Složení:  0,2% macerátu ze samičích květů vlašského ořešáku (Juglans regia L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou samičí květy vlašského ořešáku (Juglans regia L.)

Signaturou vlašského ořešáku je tvrdá skořápka jeho plodu, kterou je třeba silou rozlousknout, aby se objevilo sladké jádro (kýžený výsledek, nová kvalita života). Jednou rozlousknutý ořech již nelze „slepit“, rozhodnutí nemá žádná „zadní vrátka“.

Základní charakteristika esence č. 33 Walnut (pro koho je esence vhodná): Nedostatečná vůle udělat ve svém životě žádoucí změnu. Pocity frustrace z vlastního váhání a neschopnosti osvobodit se. Setrvávání v zajetí názorů partnera, rodičů, v předsudcích a konvencích. Emoční labilita. Ztráta orientace v dané životní situaci. Připadá si jako hříčka sil a vnějších vlivů.

Škála možných projevů: od pocitů frustrace z vlastního váhání až po nepochopitelné setrvávání v naprosto neperspektivním a neuspokojivém vztahu.

Doporučení: Esence pro všechny, kteří cítí potřebu osvobodit se z pout neuspokojivého vztahu, minulosti, konvencí nebo předsudků. Podpoří schopnost kriticky posuzovat argumenty a správně vyhodnotit svoji situaci. Esence Walnut pomáhá také při významných biologických změnách: v pubertě, těhotenství, po porodu, v období přechodu, ale též v období končícího pozemského života.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz