S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Alergie, infekce, záněty, imunita, detoxikace

Homeopatická léčba alergií, infekčních onemocnění, podpora detoxikace a posílení imunitního systému

Do této sekce patří celkem patnáct logických celků, takzvaných kategorií, viz níže.
Ilustračními produkty v této sekci je trio homeopatik, které se mimořádně dobře uplatňuje při léčbě pylových i jiných alergií: Allium cepa 9CH + Sabadilla 9CH + Euphrasia officinalis 9CH. Více k tématu viz kategorii Alergie, senná a alergická rýma, kopřivka a další alergie.

Posledním produktem, který jsme pro Vás vybrali v této úvodní sekci, je Schüsslerova sůl č. 6 Kalium sulfuricum. Tento přípravek je považován za nejdůležitější z celé škály Schüsslerových solí. Používá se zejména při onemocnění jater a žlučníku, podporuje detoxikaci organismu, pomáhá při kožních afekcích jako je akné, ekzémy a lupénka. Především je to ale přípravek na takzvané třetí stadium zánětu, tedy na úporné, léčbě odolávající a často recidivující záněty. Využití nachází i při léčbě revmatických bolestí a dalších potíží.

V této úvodní sekci jsou uvedené jen čtyři hlavní přípravky, které nacházejí široké uplatnění v domácí samoléčbě. Škála produktů, které jsou Vám v rámci zmíněných šestnácti kategorií k dispozici, je samozřejmě daleko širší!

Upozornění: Informace uváděné u jednotlivých přípravků v této sekci, jakož i v podřazených kategoriích této sekce, nejsou schválenými léčebnými indikacemi! Jedná se o tradiční, praxí předních homeopatů prověřené možnosti použití Schüsslerových solí a homeopatik. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře! Výběr homeopatik můžete konzultovat s lékařem nebo lékárníkem s erudicí v homeopatii.

4 položek celkem

Cena

105174
1105174

Značky

Položek k zobrazení: 4
soli 6 22 v2
174 Kč

Schüsslerova sůl č. 6 Kalium sulfuricum 200 tablet. Kód SÚKL: 0233885. Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných...

Kód: DHU-6-200
Sabadilla 9
Sabadilla 9CH
Momentálně nedostupné
105 Kč

Sabadilla 9CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0077606

Kód: B-184-9
Euphrasia officinalis 9
105 Kč

Euphrasia officinalis 9CH, homeopatický lék. kód SÚKL: 0060839

Kód: B-89-9
Allium cepa 9
Allium cepa 9CH
Skladem (>7 ks)
105 Kč

Allium cepa 9CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0077107

Kód: B-10-9

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz