S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Rock water 20 ml

Kód: BACH-27
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Bachova esence č. 27 Rock water (Aqua petra), doplněk stravy.

Složení: 0,2% potencované vody z léčivého pramene v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence je voda ze skalního pramene Aqua petra vyvěrajícím v horách Black Mountain ve Walesu.

Signaturou horského pramene je proud vody, jehož síla závisí na vydatnosti zdroje. Pokud by se z pramene odebíralo více vody, než jaká je jeho vydatnost, pramen by se vyčerpal. Pokud by pramen zeslábl, mohl by v zimě zamrznout. Obě varianty mohou postihnout i člověka v negativním stavu Rock water.

Základní charakteristika esence č. 27 Rock water (pro koho je esence vhodná): Upřednostňuje druhé před sebou samým, stagnující duchovní život, rozpory mezi vůlí a činy. Podléhá společenským nebo náboženským konvencím. Vynakládá mnoho energie na potlačování sama sebe, místo aby jako voda plynul s proudem života. Odmítá připustit, že jeho postoje mohou být chybné, že je názorově zamrzlý, setrvává v omylu a stereotypech názorů i jednání.

Škála možných projevů: od běžného neplnění předsevzetí v důsledku rozporu mezi vůlí a činy přes různé závislosti až po militantní náboženský fanatismus.

Doporučení: Rock water příležitostnou esencí prakticky pro každého člověka. Pomáhá obnovit ztracený kontakt s vlastním vyšším Já a uvolnit železnou kazajku představ o nutnosti dosažení vlastní dokonalosti. Podporuje přijetí sama sebe.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz