S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Wild oat 20 ml

Kód: BACH-36
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Bachova esence č. 36 Wild oat, doplněk stravy.

Složení: 0,2% macerátu z květů sveřepu větevnatého (Bromus ramosus L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy sveřepu větevnatého (Bromus ramosus L.)

Signaturu sveřepu větevnatého můžeme pozorovat nejlépe u vysokých rostlin (sveřep snadno dorůstá do výšky 1,5 m). I sebenepatrnější závan větru rozkývá stéblo sveřepu. Signaturou rostliny je tedy její neustálá rozkolísanost.

Základní charakteristika esence č. 36 Wilde oat (pro koho je esence vhodná): Nerozhodnost, neschopnost najít životní cíl. Neustálé zkoušení nových věcí, neschopnost dokončovat započaté. Nejasné ambice a tápání v životním směrování. Nenachází smysl života. Nejistota, frustrace. Váhání mezi vícero, často nepříliš jasně vnímanými možnostmi. Aniž by dokončil započaté dílo nebo projekt, začne se zabývat jiným, který ale brzy taky opustí. Skleslost a ztráta sebedůvěry. Je zmaten sám sebou, respektive svojí nestálostí. Dlouho otálí, než se do něčeho, alespoň na krátký čas, pustí. Výrazná prokrastinace.

Škála možných projevů: od váhavosti po úplnou ztrátu orientace v životě.

Doporučení: Esence Wild oat je vhodná pro všechny, kteří se chtějí osvobodit od nutkavého ponoukání k neplánované činnosti, která je často navíc v přímém protikladu k vytčeným cílům. (První, co udělá, když se rozhodne zhubnout, je, že se „za odměnu za toto rozhodnutí“ pořádně nají). Esence Wild oat podporuje cílevědomost, vytrvalosti, stálost a vnitřní vyrovnanost.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy: originál od firmy Nelsons

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz