S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Vine 20 ml

Kód: BACH-32
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.04.2024

Bachova esence č. 32 Vine, doplněk stravy.

Složení:  0,2% macerátu z květů révy vinné (Vitis vinifera L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy révy vinné (Vitis vinifera L.)

Signaturu révy vinné najdeme ve způsobu jejího růstu. Réva vinná je liána, která pro růst využívá jako oporu jiné rostliny, zejména keře a stromy. Réva tuto oporu postupně přeroste a svými širokými listy zastíní tak, že takto utlačované rostliny, pokud přímo nezahynou, pod nadvládou révy vinné jen živoří.

Základní charakteristika esence č. 32 Vine (pro koho je esence vhodná): Obrovská energie prosadit se, dominance, ctižádostivost a panovačnost. Touha po moci a sklony k tyranství. Absence tolerance, soucitu a flexibility. Je přesvědčen o své nadřazenosti a neomylnosti. Nadměrná ctižádost. Prosazuje svoje ideje a představy silou, v lepším případě jen zvýšeným hlasem. Pachatel domácího násilí.

Škála možných projevů: od přísného rodiče s omezenou empatií pro své dítě až po tyranského diktátora.

Poznámka: Strnulost citová a duševní se může na fyzické úrovni projevovat strnulostí a bolestmi kloubů či zad, ztrátou pružnosti cév a vysokým krevním tlakem.

Doporučení: Nelze bohužel předpokládat, že by člověk typu Vine užíval tuto esenci z vlastní vůle. A přidávat esence do nápojů či jídla jiných lidí je neetická manipulace. Řešením je, že esenci Vine bude vědomě užívat osoba, která jsou v častém kontaktu s despoticky jednajícím člověkem. Přenos léčivé frekvence pak nastane na úrovni mentálně energetické v průběhu osobních interakcí mezi oběma jedinci.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz