S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Holly 20 ml

Kód: BACH-15
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
31.05.2024

Bachova esence č. 15 Holly, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu z květů cesmíny ostrolisté (Ilex aquifolium L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy cesmíny ostrolisté (Ilex aquifolium L.)

Signaturou cesmíny ostrolisté jsou její po okraji ostnité listy. Jako nelze uchopit listy cesmíny, aniž by se člověk zranil, nelze ani obejmout člověka v negativním stavu Holly. Neboť jeho reakcí je jen odmítání citů, podezřívavost, případně žárlivost.

Základní charakteristika esence č. 15 Holly (pro koho je esence vhodná): Žárlivost a závistivost. Žárlivost vůči partnerovi nebo/a materiálnímu úspěchu ostatních. Nepřejícnost. Vnitřní nejistota. Za vším tuší podvod, úskok. Na druhé si stěžuje, pomlouvá. Často velice rafinovaně podrývá vztahy mezi partnerem, jeho rodiči a sourozenci. (To platí samozřejmě i v opačném gardu, ale ženy jsou v tomto ohledu vynalézavější než muži). Moří se negativními myšlenkami, city jsou ve stavu odumírání až „klinické smrti“. Popsané postoje slouží často hlavně jako obranný štít proti bolesti způsobené nemožností dávat a neschopností přijímat skutečnou, bezpodmínečnou lásku.

Škála možných projevů: od porovnávání svého materiálního úspěchu se sousedy až po systematické ničení vztahů závistivostí, intrikami a žárlivostí.

Esenci Holly by rozhodně měl zkusit i ten, kdo je přesvědčen, že žárlivý rozhodně není, neboť nežárlit může sice znamenat dosažení moudrosti a čistoty duše, častěji však, bohužel, citové vyhoření.

Doporučení: Holly je především esencí pro osoby žárlivé, nepřejícné a podezřívavé. Podporuje vnitřní harmonii, schopnost přijímat i dávat lásku. Uvolňuje bariéry umožňující porozumění vlastním emocím. Posiluje schopnost přát druhým štěstí a těšit se z jejich úspěchů, případně je ocenit za jejich práci a výsledky. Esence Holly pozitivně transformuje žárlivost prvorozeného dítěte vůči druhorozenému v harmonický vztah. Velkou službu poskytuje esence Holly podávaná nemocným v terminálním stádiu.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz