S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Chestnut bud 20 ml

Kód: BACH-7
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
20.06.2024

Bachova esence č. 7 Chestnut bud, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu z pupenů jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou pupeny jírovce maďalu, (koňského kaštanu, Aesculus hippocastanum L.)

Signaturou pupene jírovce maďalu je jeho lepkavost. K něčemu se přilepit, v přeneseném smyslu slova na něčem lpět, znamená nebýt schopen měnit stanoviska a pokročit dál ve svém duševním či duchovním vývoji.

Základní charakteristika esence č. 7 Chestnut bud (pro koho je esence vhodná): Opakuje stále tytéž chyby, je nepoučitelný, kritiku vyslechne, ale stejně se opět zachová úplně stejně.

Pocity a emoce: Ztráta kontaktu s přítomností a realitou, není schopen změnit „vnitřní afinitu“ k omylům, překročit vlastní stín a pokročit dál ve svém vývoji. Okolím je proto vnímán jako nepoučitelný.

Škála možných projevů: od nepozornosti a mírné roztržitosti až po naprostou neschopnost poučit se z omylů vlastních, natož ze selhání druhých.

Doporučení: Pokud již máte na sebe opravdu zlost, že děláte opakovaně stále stejné chyby, pak je esence č. 7 Chestnut bud pro Vás jako stvořená. Užívání esence č. 7 Chestnut bud vede též ke zlepšení pozornosti a bdělosti a v konečném důsledku i k pochopení faktu, že omyly jsou nejcennějším zdrojem osobního růstu, samozřejmě za předpokladu, že se z nich dokážeme poučit.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz