S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Chudokrevnost

Homeopatika a Schüsslerovy soli pro léčbu chudokrevnosti

Chudokrevnost (cizím slovem anémie) je onemocnění krve, při kterém červené krvinky dostatečně nezvládají přenášet kyslík, buď kvůli jejich nízkému počtu, nebo nedostatku hemoglobinu. Základem léčby je zvýšení příjmu biochemicky aktivního železa a mědi, dále vitamínu B12 a kyseliny listové, tedy vitamínu B9. Základními symptomy anémie jsou bledost, únava, snížená výkonnost, slabost a tachykardie (zvýšená tepová frekvence).

Schüsslerova sůl č. 3 Ferrum phosphoricum: Zdroj biochemicky aktivního železa, navíc i podporuje příjem železa ze stravy.
Cuprum metallicum 5CH: Důležitý doplňkový přípravek k Schüsslerově soli č. 3 pro posílení krvetvorby.
Schüsslerova sůl č. 2 Calcium phosphoricum: Pro podporu krvetvorby. Lze užívat současně se dvěma výše uvedenými přípravky.
Acidum aceticum AKH: Doplněk stravy pro podporu krvetvorby, vhodný zejména pro jedince vyhublé a slabé s projevy kachexie (patologického stavu způsobeného nedostatkem živin). Nápadný bývá bledý, voskově zbarvený obličej.

Upozornění: Informace uváděné u jednotlivých přípravků nejsou schválenými léčebnými indikacemi! Jedná se o tradiční, praxí předních homeopatů prověřené možnosti použití homeopatik a Schüsslerových solí. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře! Výběr homeopatik můžete konzultovat s lékařem nebo lékárníkem s erudicí v homeopatii.

3 položek celkem

Cena

105174
1105174

Značky

Položek k zobrazení: 3
soli 3 22 v2
174 Kč

Schüsslerova sůl č. 3 Ferrum phosphoricum 200 tablet. Kód SÚKL: 0233879. Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných...

Kód: DHU-3-200
soli 2 22 v2
174 Kč

Schüsslerova sůl č. 2 Calcium phosphoricum 200 tablet. Kód SÚKL: 0233875. Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných...

Kód: DHU-2-200
Cuprum metallicum 5
Cuprum metallicum 5CH
Skladem (>7 ks)
105 Kč

Cuprum metallicum 5CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0065523

Kód: B-78-5

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz