S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Scleranthus 20 ml

Kód: BACH-28
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
27.06.2024

Bachova esence č. 28 Scleranthus, doplněk stravy.

Složení: 0,2% macerátu z květů chmerku ročního (Scleranthus annuus L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy chmerku ročního (Scleranthus annuus L.)

Signaturu chmerku ročního nalézáme v jeho habitu (vzhledu). Jednou se chmerek plazí po zemi, jindy vytváří vystoupavé lodyhy, jako by se nemohl rozhodnout, zda ležet nebo stát, jaký typ růstu zvolit.

Základní charakteristika esence č. 28 Scleranthus (pro koho je esence vhodná): Labilnost, nespolehlivost a nestálost. Nerozhodnost, střídání nálad a extrémních stavů chování. Neschopnost najít zlatou střední cestu a té se držet. Významné ztráty času z neschopnosti pro něco se rozhodnout, soustředit se a vytrvat. Prokrastinace. Rozkolísanost v psychice se projevuje i na fyzické úrovni. Bolesti putují z místa na místo, zácpa se střídá s průjmem, záchvaty „žravosti“ s nechutenstvím. Nedostatek duševní vyrovnanosti se zrcadlí v závratích a ztrátách rovnováhy při chůzi či stání. Při řeči neudrží souvislou nit, přeskakuje od tématu k tématu. Vnitřní nejistota se projevuje navenek těkavými pohyby, tiky a slovním balastem.

Škála možných projevů: od občasné nerozhodnosti po naprostou nespolehlivost.

Doporučení: Scleranthus je užitečná esence zejména pro roztěkané žáky a studenty a pro všechny, kdo nevydrží déle u žádné činností a vykazují sklon k prokrastinaci.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz