S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Cerato 20 ml

Kód: BACH-5
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
27.06.2024

Bachova esence č. 5 Centaury, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu květu rohoblizně slečny Willmottové (Ceratostigma willmottianum L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy rohoblizně slečny Willmottové (Ceratostigma willmottianum L.)

Signaturu rohoblizně nacházíme ve velmi pozdním termínu kvetení koncem léta až začátkem podzimu. Jakoby se rohobizeň bála po celou vegetační dobu ukázat svoje kvality (nádherné hořcově modré květy) a dávala v kvetení přednost ostatním rostlinám, byť se jejich květy nemohou s krásou genciánově modře zabarvených květů rohoblizně slečny Willmottové poměřovat.

Základní charakteristika esence č. 5 Cerato (pro koho je esence vhodná): Nedůvěra ve vlastní intuici a rozum, snadno podléhá názorům ostatních, které považuje za autority.

Pocity a emoce: Klade stále tytéž otázky, má stálou potřebu slyšet slova podpory pro svá rozhodnutí.  Potíže s realizací nových rozhodnutí kompenzuje pedantičností v rutinních záležitostech.

Škála možných projevů: Od mírně pesimistického vnímání vlastní omezenosti až po úplnou rezignaci na své rozhodovací pravomoci, na svoje potřeby a preference, a to nejen v práci, nýbrž i rodinném kruhu či partnerském vztahu. Politické strany nevolí po přečtení jejich volebního programu, ale často podle dezinformací publikovaných na internetu.

Doporučení: Pokud vlastně víte, co chcete, nebo co je potřeba udělat, ale potřebujete to opakovaně slyšet od ostatních, pak je esence č. 5 Cerato pro Vás tou správnou volbou. Esence Cerato podporuje zdravou sebedůvěru a víru ve vlastní schopnosti. Díky esenci Cerato poznáte a oceníte vlastní jedinečnost a hodnotu.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz