S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Cherry plum 20 ml

Kód: BACH-6
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
31.05.2024

Bachova esence č. 6 Cherry plum, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu květů slivoně myrobalánu (Prunus cerasifera L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy slivoně myrobalánu (Prunus cerasifera L.)

Signaturou myrobalánu jsou trny, které vyrůstají na větvích stromu a mohou neopatrným lidem způsobit bolestivá zranění, která se pak dlouho a obtížně hojí.

Základní charakteristika esence č. 6 Cherry plum (pro koho je esence vhodná): Pocit obrovského vnitřního tlaku, který se dere na povrch. Strach, že padnou všechny zábrany a destruktivní myšlenky namířené vůči jiným nebo sobě budou realizovány.

Pocity a emoce: Od přetrvávajícího pocitu psychického napětí a neschopnosti se uvolnit, přes fixní ideje, přísné diety až po dokonaný trestný čin spáchaný ze zuřivosti a nenávisti. Záchvaty a výbuchy vzteku. Případné destruktivní impulsy obrací proti sobě a svému tělu, v extrémních případech formou sebevražedných pokusů. (V tom případě vyhledat včas odbornou pomoc!)

Škála možných projevů: od přetrvávajícího pocitu psychického napětí a neschopnosti se uvolnit, přes fixní ideje, přísné diety až po dokonaný trestný čin spáchaný ze zuřivosti a nenávisti. 

Doporučení: Pokud sebekontrola a ohleduplnost nejsou právě Vaší silnou stránkou, zvažte užívání esence č. 6 Cherry plum. Mimo to může Cherry plum pomoci při Parkinsonově chorobě a při nočním pomočování dětí, které se přes den velmi kontrolují a uvolní se až ve spánku, až dojde k pomočení.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz