S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Elm 20 ml

Kód: BACH-11
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.04.2024

Bachova esence č. 11 Elm, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu z květů jilmu anglického (Ulmus procera L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy jilmu anglického (Ulmus procera L.).

Signaturou jilmu je jeho mohutný, krásný vzrůst a stín jeho mohutné koruny, která poskytuje útočiště lidem i zvířatům před palčivými paprsky slunce nebo deštěm. Jilm je oporou a jistotou pro druhé, tak dlouho, dokud sám nepadne.

Základní charakteristika esence č. 11 Elm (pro koho je esence vhodná): Altruisticky založení zodpovědní lidé, obvykle silní a výkonní, opory týmu nebo rodiny, na které ale dopadá vyčerpanost duševní i tělesná doprovázená tíživým pocitem neschopnosti zvládnout všechny úkoly. Reálná selhání pak logicky následují. Pocit zavalení úkoly, které přerůstají přes hlavu. Ztráta sebedůvěry, pocit vyčerpanosti. Pochybuje o vlastních schopnostech zastávat svěřenou funkci a plnit dané úkoly. Je bezradný, neví, kde a jak začít. Někdy jsou tyto stavy skutečně způsobeny tím, že si člověk na svá bedra vzal příliš mnoho úkolů nebo zodpovědnosti, na které opravdu nestačí. Člověk „zralý na esenci Elm“ nevidí žádná řešení, ani není schopen část svých povinností delegovat na jiné, nebo se jich prostě vzdát.

Škála možných projevů: od běžného pocitu přetížení v práci přes ztrátu sebedůvěry ve vlastní schopnosti až po psychické zhroucení pod tíží zodpovědnosti a úkolů, které nedokáže zvládnout.

Doporučení: Esence Elm dodá potřebnou sílu a energii pro řešení úkolů, které se zdají být nad síly člověka. Podporuje důvěru ve vlastní schopnosti a odvahu, průbojnost i sílu čelit profesním i osobním výzvám. Pomáhá též obnovit správnou intuici při hledání řešení.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz