S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Mustard 20 ml

Kód: BACH-21
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
17.04.2024

Bachova esence č. 21 Mustard, doplněk stravy.

Složení: 0,2% macerátu z květů hořčice rolní (Sinapis arvensis L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy hořčice rolní (Sinapis arvensis L.)

Signaturou hořčice rolní jsou na slunci zářící žluté květy hořčice polní. Tak se i v pozitivním stavu mysli (slunce v duši) jeví život jako radostný a prozářený. Jenže květy hořčice, stejně rychle jako vykvétají, tak i odkvétají a euforii slunného dne střídá melancholie soumraku.

Základní charakteristika esence č. 21 Mustard (pro koho je esence vhodná): Opakující se melancholické stavy endogenního původu. Nezájem o okolní dění, chmurné myšlenky, trudnomyslnost. Nedokáže se přimět k žádné rozumné činnosti, pocit ztráty radosti ze života, beznaděje a marnosti. Náhlé stavy smutku. Deprese. Negativní až destruktivní myšlenky. Pocit ztráty motivace do života. Okolí vnímá jakoby oddělené černým závojem. Svůj stav popisuje slovy „jako by na mě padla těžká deka“. Neschopnost vykonávat běžné denní povinnosti. Po několika dnech tyto negativní stavy obvykle samovolně vymizí, stejně rychle a bez vnějšího podnětu, tedy stejně jako se objevily.

Škála možných projevů: od pocitů smutku a melancholie až po hluboké endogenní deprese či bipolární poruchu.

Doporučení: Esence pro všechny, kteří mají tendenci bez zjevných důvodů propadat melancholii. Mustard podporuje duševní sílu, životní energii a jasné vnímání okolí.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz