S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Mixovací lahvička 30 ml

Kód: BACH-47
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
79 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.06.2024

Mixovací lahvička o objemu 30 ml s kapátkem, v originální krabičce s českým textem, s logem Dr. Bacha a se samolepkou vhodnou pro popis vybraných esencí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mixovací lahvička o objemu 30 ml s kapátkem, v originální krabičce s českým textem, s logem Dr. Bacha a se samolepkou vhodnou pro popis vybraných esencí.

Doporučujeme se smíchat maximálně 7 esencí. Použijte od každé esence 5 kapek, výjimku tvoří Rescue krizové kapky, těch nakapejte do mixovací lahvičky nejméně 10 kapek. Upozorňujeme, že Rescue krizové kapky jsou směsí pěti esencí, přidat tak můžete maximálně dvě další esence. Rescue Night kapky pro dobrý spánek jsou směsí šesti esencí, přidat tak můžete už jen jednu esenci. Není vhodné považovat Rescue produkty za jednosložkové, jak uvádějí některé zdroje, když jde o směsi.

Pro stabilitu roztoku je ideální doplnit mixovací lahvičku kvalitní 40% vodkou, případně vodkou zředěnou vodou v poměru 1:1. Lahvičku neplňte více než ze dvou třetin jejího objemu, aby se obsah následným protřepáním dobře homogenizoval. Abstinenti mohou obdobně doplnit lahvičku neperlivou vodou a uchovávat ji v chladničce. Trvanlivost roztoku bez alkoholu je ale snížená na cca 7 dní, zatímco esence v alkoholu mají trvanlivost prakticky neomezenou.

Směs esencí užívejte podle potřeby, nejméně však 4x denně. Směs užívejte v dávce 4-5 tak, že si nakapete přímo do úst. U směsí připravovaných ve vodě je důležité, aby kapátko nepřišlo do přímého kontaktu s jazykem nebo rty, což by znamenalo kontaminaci roztoku ústními bakteriemi a snížení doby trvanlivosti roztoku. Druhou možností užívání je nakapat 10-15 kapek směsi do sklenice s vodou, zamíchat a pozvolna popíjet.

Doporučená délka užívání je individuální, většinou stačí 3 týdny. Poté, co pozorujete požadované zlepšení, můžete užívání ukončit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz