S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Heather 20 ml

Kód: BACH-14
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
19.06.2024

Bachova esence č. 14 Heather, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu z květů vřesu obecného (Calluna vulgaris S.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy vřesu obecného (Calluna vulgaris S.)

Signaturu vřesu lze nejlépe pochopit na rozsáhlých anglických vřesovištích. Všude kolem jen vřes a zase vřes, jiné rostliny jsou zcela potlačeny.

Základní charakteristika esence č. 14 Heather (pro koho je esence vhodná): Dominantní sebestřednost. Vyhledává společnost, ale mluví jen o sobě a zabývá se jen sebou a svými tématy. Ve společnosti dominuje a sotva pustí druhé ke slovu. Většinu vět začínají slůvkám „já“. Pokud poslouchá, tak ve skutečnosti nenaslouchá, nýbrž si už připravuje svoji další řeč. Nutkavá potřeba seberealizace, bez skrupulí a na úkor ostatních. Nejhůře se cítí o samotě. Mohou se objevit sklony k hypochondrii, plačtivost a nezdravé majetnické chápání vztahů.

Škála možných projevů: Od více méně akceptovatelné dominance ve společnosti až po bezskrupulózní prosazování sebe sama, při kterém "účel světí prostředky".

Doporučení: Esence Heather je esencí pro sebestředné osoby mluvící jen o sobě a svých záležitostech, aniž by se skutečně zajímaly o životní osudy jiných, byť se tak i snaží navenek působit. Příčiny vzniku negativního stavu Heather sahají obvykle do raného dětství, kdy dítě strádalo emocionálně a nedostatkem pozornosti. Soustavným mluvením s akcentem na vlastní osobu se pak dospělý člověk podvědomě ujišťuje o své existenci a významu pro jiné, když toto nezažíval v dostatečné míře jako dítě.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz