S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Mimulus 20 ml

Kód: BACH-20
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Bachova esence č. 20 Mimulus, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu z květů kejklířky skvrnité (Mimulus guttatus L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou květy kejklířky skvrnité (Mimulus guttatus L.)

Signatura kejklířky skvrnité se ukrývá v názvu rostliny. Kejklíři a kejklířky předvádějí svoje kousky, ohromují shromážděný dav svojí odvahou a šikovností a příliš si nepřipouštějí nebezpečí, kterému se přitom vystavují. Podlehnou-li strachu, ztratí odvahu a pád do hlubiny pak zákonitě následuje.

Základní charakteristika esence č. 20 Mimulus (pro koho je esence vhodná): Ustrašenost, nedůvěřivost. Podléhá konkrétním obavám a strachům z událostí očekávaných v budoucnosti. 

Pocity nervozity a strachu ze zcela konkrétní věcí a očekávaných událostí. Preferuje přebývání mimo společnost, přitom ale může mít konkrétní strach z opuštěnosti. Nedůvěra a strach ze „zlého okolního světa“. Sklon k podřizování se (podobně jako u esence Centaury). Dítě typu Mimulus je buď „strašpytel“ nebo „stydlín“. Sklon k červenání se, i u dospělých, pocení dlaní, vysychání hrdla a znejistění hlasu až zajíkání, zejména před veřejným vystoupením.

Škála možných projevů: od mírné nervozity přes trému až po paralyzující strach.

Doporučení: Esence pro všechny, kteří trpí jasně definovatelným strachy, obavami majícími konkrétní tváře, tvar či očekávaný průběh (např. selhání při zkoušce, sportovním výkonu, soutěži, prezentaci, sexu…)

Tip: Při očekávaných pocitech strachu, například před zkouškou, prezentací apod. užijte také několik dávek homeopatika Argentum nitricum AKH.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz