S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Aspen 20 ml

Kód: BACH-2
Neohodnoceno
Značka: Nelsons
320 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
31.05.2024

Bachova esence č. 2 Aspen, doplněk stravy.

Složení0,2% macerátu květu topolu osiky (Populus tremula L.) v alkoholu 27% vol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdrojem esence jsou samčí a samičí květy topolu osiky (Populus tremula L.)

Signatura osiky zlidověla ve rčení „třese se jako osika“.  Člověk, který potřebuje esenci Aspen, se samozřejmě netřese zimou, nýbrž strachem, byť samozřejmě v přeneseném slova smyslu.

Základní charakteristika esence č. 2 Aspen (pro koho je esence vhodná): Esence pro všechny, kteří trpí pocity úzkosti z nejasné nebo iracionálních příčiny.

Pocity a emoce: Pocity neustálého napětí, očekávání špatných zpráv, potíží a problémů. Strach z neznáma, prázdnoty, osamění, z představy pekla. Sklon k pověrčivosti. Někdy záchvaty paniky, noční můry, buzení s pocitem děsu. Trvalý pocit vnitřního neklidu a neurčitého strachu, o kterém se těžko hovoří, právě pro jeho nepojmenovatelnost. Ve vyhraněném stavu Aspen vnímá člověk sama sebe jako hříčku sil, které nemůže ovládat, jako oběť příštích katastrof či konfliktů.

Škála možných projevů: Od prchavého pocitu strachu ze špatných zpráv, když vybíráte poštovní schránku, až po neustálý blíže nedefinovaný strach z budoucnosti, který bere veškerou radost ze života.

Doporučení: Esence č. 2 Aspen je vhodná pro všechny, kdo trpí pocity nejasného strachu, obavami či předtuchami, že se stane něco nemilého, nepříjemného či dokonce strašného.

S objednanými přípravky zasíláme Informační list s pokyny k užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednosložkové Bachovy esence
Hmotnost: 0.04 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz