Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Rakovina, nádor, chemoterapie

Podat smysluplnou informaci o homeopatickém léčení rakoviny v rámci Homeopatického Manuálu©, který je koncipován jako samoobslužné homeopatické poradenství, není možné. Nicméně homeopaticky je možné rakovinu léčit a vyléčit. Pro homeopatickou léčbu rakoviny je nutné vyhledat odborného a opravdu erudovaného homeopata.

Hlavní potíž homeopatické léčby rakoviny spočívá v tom, že probíhající souběžná chemoterapie natolik zatěžuje organismus, že imunitní systém je zcela zaměstnán „bojem“ proti chemickým látkám (akutním problémem) a rakovinu (méně akutní problém) v té chvíli nevnímá jako téma k řešení. Pak je zcela přirozené a v souladu se zákony homeopatie, že homeopatická léčba rakoviny, pokud probíhá současně s chemoterapií, je jen výstřelem do prázdna. Musíme mít totiž neustále na paměti, že homeopatika nepůsobí proti něčemu, nýbrž jen a pouze v zájmu posilování přirozených léčivých systémů organismu. Jsou-li tyto mechanismy vyřazeny z činnosti chemikáliemi a alopatickými preparáty, tedy přetíženy bojem proti nim, pak je zcela zákonitě homeopatická léčba neúčinná.

Podle principů homotoxikologie je jistě účelné nemocnému organismu dopřát jemnou detoxikační kůru homeopatickou soupravou HomSet® DETOX, ale i detoxikační kůra by měla probíhat pod odborným dohledem zkušeného homeopata. Homeopatická léčba rakoviny vyžaduje maximální bdělou péči zkušeného homeopata, neboť právě při léčbě rakoviny může homeopat - začátečník, byť v dobré víře, mnohé pokazit. Dovolujeme si v několika bodech upozornit na základní úskalí:

1. Konstituční léčba vysokými potencemi není vhodná. Může totiž posílit nádor, zatímco nemocí vyčerpaný organismus může být konstitučním homeopatikem oslaben. Rakovinný nádor tak může snadno překročit stadia II., III: a přejít do metastazujícího stadia IV.

2. Primárně se rakovina léčí miasmatickou léčbou. Rakovina totiž není nic jiného, než chronické onemocnění a tak je k ní třeba přistupovat. Miasmatické léky nejsou samozřejmě jen klasická homeopatika jako Psorinum, Medorrhinum, Syphilinum, Carcinosin či Scirrhinum. I běžná homeopatika jako např. Thuja nebo Staphysagria (ta se mj. používá, a často s úspěchem, i při metastazujících nádorech!) mají svoje miasmatické parametry, jak uvádějí obsáhlejší Materie mediky.

3. Vedle miasmatické léčby se podává homeopatikum podle symptomů a principů klinické homeopatie.

4. Ke konstituční léčbě můžete přistoupit až tehdy, kdy je jasné, že organismus nad nádorem vítězí (životní síla pacienta vzrůstá). V této situaci se již karta obrací ve prospěch pacienta a je možno postupovat podle principů konstituční homeopatické léčby.

5. Homeopat musí neustále vědět CO dělá, a taky PROČ to dělá.

Existuje ještě další velmi pozoruhodná alternativní léčba rakoviny. Je to metoda podle Dr. Maxe Gersona. O této metodě jsme zveřejnili příspěvek na našem facebooku, datum 11. září 2014.

Pokud se u pacientů léčených chemoterapií objevují nežádoucí účinky připomínající klasickou kocovinu (špatně od žaludku, zvracení a další symptomy), doporučujeme zmírnit tyto nepříznivé účinky chemoterapie současným podáváním homeopatik Ipecacuanha (též jen "Ipeca") a Tabacum.

Pro zmírňování bolestí je účelné užívat Bachovu esenci č. 29 Star of Bethlehem, která je známa jako „velký těšitel bolestí“ psychických i tělesných. Tuto esenci můžete objednat v sekci Bachovy květové esence - Manuál.

S objednanými homeopatiky obdržíte též informační list k užívání Bachových esencí, homeopatik a k homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH
homset_detox_14.jpg

Homeopatická detoxikační a imunitu posilující kůra
LYMPHOMYOSOT
+ ENGYSTOL
+ 2 balení Nux vomica 9CH

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet DETOX 506.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_426.jpg

Při probíhající chemoterapii se dostavují neustávající pocity jako na zvracení. Vyčerpanost. Nemůže popadnout dech, dusí se. Celková bledost, pocení studeným potem.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
IPECACUANHA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_427.jpg

Pacientovi je velice zle, zvrací. Je bledý, vrávorá. Po těle vyráží studený pot. Náhlý vodnatý průjem. Zlepšení odkrytím břicha, po zvracení jistá úleva. Rovněž po stolici a vymočení úleva. Čerstvý vzduch a vyvětrání místnosti zlepšují potíže.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
TABACUM 9CH 87.00 Kč
ks