S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Aloe socotrina 9CH

Kód: B-12-9
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Aloe socotrina 9CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0062746

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.


Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Zvláště vhodné homeopatikum pro „matné“, odulé, unavené, zesláblé a hypochondrické osoby, především ženy. V povahových rysech se může objevovat averze k duševní i fyzické činnosti. Hlavními oblastmi použití jsou tlusté střevo a žilní oběhový systém.

Aloe socotrina se často používá při průjmech, které přicházejí často ihned po jídle či napití. Také při inkontinenci stolice. kdy tato odchází nechtěně s větry.

Mezi další použití homeopatika Aloe socotrina patří zejména akutní nebo chronická kolitida (zánět tlustého střeva) s vodnatou, žlučovitě zbarvenou stolicí s příměsí krve a hlenu, silným nadýmáním a odporně páchnoucím průjmem, často ráno mezi 5. a 10. hodinou. Případně může být stolice tuhá, ale s větším množstvím hlenu. Typický je pocit neustálého bolestivého nucení na stolici. Vodnatá stolice odchází v paprskovitém proudu. Horké větry. Hrozníčkovité, modře zbarvené, bolestivé hemeroidy s pocity bodání a pálení. Obvyklá příčina vzniku hemeroidů: důsledek sedavého zaměstnání. Městnání (hromadění krve) ve vrátnici (portální žíle) projevující se pocitem tíže, horkosti až pálení v břiše.

Modality: Zhoršení brzy po ránu, teplem. Zlepšení studeným vzduchem, studenými obklady.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0062746
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz