S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Apis mellifica 9CH

Kód: B-22-9
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Apis mellifica 9CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0077125

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Apis je první volba při všech alergiích a anafylaktickém šoku. Lék při bodnutí včelou, vosou. Přecitlivělost kůže na poštípání komáry. Bolesti jsou bodavého charakteru. Otoky vnější i vnitřní. Symptomy zejména na pravé straně. Zánět středního ucha (Otitis media), zejména pravostranný. Zánět močového měchýře a močových cest. Při močení palčivá bolest v močové trubici a měchýři. Časté nucení na moč, ale se sporým výsledkem. Zadržování moči u novorozenců. Zadržování moči při zbytnělé prostatě. Zadržování vody v těle, zvětšení objemu tělesných tkání v důsledku hromadění vody v tkáních. Bolesti kloubů jsou bodavého charakteru, klouby jsou oteklé. Artritida s otokem kloubů. Zánět mléčné žlázy s bolestmi bodavého charakteru. Pokožka mírně narůžovělá, prs naběhlý. Zmírnění bolesti studenými obklady. Malá nebo žádná žízeň. Horečka s nepřítomností žízně. Primární amenorea (chybění menses po dovršení věku 15 let). Vaječníková cysta na pravém vaječníku. Zánětlivý revmatismus. Kopřivka, též po horečnatém onemocnění. Quinckeho edém s masivním, jasně ohraničeným otokem tkání. Angioedém, který postihuje především mladé ženy a objevuje se někdy souběžně s kopřivkou, respektive u osob disponovaných ke kopřivce. Malý nebo zcela chybějící pocit žízně.

Modality: Zmírnění potíží studenými obklady, omýváním studenou vodou. Zhoršení horkem, pobytem v přetopené dusné místnosti, v noci, doteky a tlakem na postižená místa. Zhoršení v pozdním odpoledni.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0077125
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz