S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Aurum muriaticum natronatum 200CH

Kód: B-32-200
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
129 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Aurum muriaticum natronatum 200CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0062736

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastí působení homeopatika Aurum muriaticum natronatum jsou ženské pohlavní orgány, především léčba vaječníkových cyst a děložních myomů. U cyst na pravém vaječníku může pomoci Apis mellifica, pokud se po léčbě homeopatikem Aurum muriaticum natronatum ani po půlroce cysta neztratila, respektive výrazně nezmenšila. V gynekologii se dále Aurum muriaticum natronatum uplatňuje při ulceraci děložního čípku, při metritidě – zánětu dělohy postihující některou nebo všechny vrstvy dělohy: vnitřní (endometrium), svalovou (myometrium) a vnější (perimetrium). Některé literární zdroje uvádějí použití i při endometrióze.

Přestože se jedná o typicky ženské homeopatikum, bývá tento lék často úspěšný při léčbě adenomu prostaty, benigního zbytnění a změn v tkáních prostaty.

Přípravek působí rovněž na štítnou žlázu (léčba strumy), srdce (pocity sevření u srdce, bouřlivé bušení srdce a při palpitacích, tedy subjektivně nepříjemných úderech srdce, zejména u dívek a mladých žen). Aurum muriaticum natronatum působí celkově pozitivně na oběhový systém, zejména při ateroskleróze. Používá se, podobně jako Aurum metallicum, také při chronické atrofické rýmě (ozaeně).

Modality: Zlepšení s večerem, zhoršení při sychravém počasí, v klidu a při uvolnění.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním ve vhodné potenci vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0062736
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz