Kliknutím na logo Kezdraví vlevo nahoře ↑ zobrazíte nejdůležitější kategorie. Přípravky zasíláme s informačním listem k užívání a postupům léčby při akutních i chronických potížích.

Novinky a blog

Homeopatický Manuál©

Homeopatický Manuál© je originální samoobslužné homeopatické poradenství. Zájemci se v něm mohou seznámit s možnostmi homeopatické léčby za použití vybraných homeopatických léků. Výběr byl proveden na základě studia homeopatické materie mediky a konzultací s předními, zejména německými homeopaty.

Naše vděčnost patří všem autorům skvělých homeopatických publikací, v první řadě osobní homeopatce královny Alžběty II., Margery Grace Blackie. Za osobní konzultace patří náš vřelý dík zejména RNDr. Veře Rosival, špičkové německé homeopatce slovenského původu, Güntherovi H. Heepenovi, vynikajícímu odborníku v oblasti léčby Schüsslerovými solemi, a zesnulému MUDr. Pavlu Bělešovi, který se jako praktikující homeopat a ředitel společnosti Dr. Peithner, Prague, velkou měrou zasloužil o rozvoj homeopatie v Československu po roce 1989.

© Empatie, s.r.o.

 

Hodnocení obchodu

Od 10. srpna 2023, poté, co jsme otevřeli tento e-shop, jste nám napsali tato HODNOCENÍ.
Děkujeme za zpětnou vazbu, pracujeme neustále na zlepšování našeho poradenství a služeb.

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz