S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Rhus toxicodendron 5CH

Kód: B-179-5
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Rhus toxicodendron 5CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0062277

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Rhus toxicodendron jsou opěrný a pohybový aparát, centrální nervový systém (CNS) a kůže. V anamnéze pacienta se objevují extrémní neklid, vnitřní puzení k pohybu (stále mění polohu), strach v noci a svědění.

Symptomaticky jsou nejčastějším projevem výsevy puchýřků se svěděním kůže. Cukání, tahání a ztuhlost ve všech končetinách. Vykloubení, vymknutí, natržení šlach nebo vazů. Přetěžování svalů a šlach. Revmatismus. Artritida. Neuralgie. Ischias, lumbago. Suchý, trýznivý kašel, zejména v noci. Bronchitida (zánět průdušek). Chřipka. Bušení srdce. Angína pectoris. Průjem s hlenem a krví. Dermatitida. Svědivé ekzémy s pustulami (pupínky s bílou hlavičkou, které se zvětšují, zanícená pustula je naplněna hnisem). Růže (erysipel) s pupínky. Pásový opar (herpes).

Modality: Zhoršení na začátku pohybu, studeným vlhkým počasím, promoknutím, klidem. Zlepšení teplem, pokračujícím pohybem, třením postiženého okrsku (kloubu apod.)

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0062277
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz