S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Mezereum 5CH

Kód: B-149-5
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Mezereum 5CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0062299

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Mezereum jsou kůže, periferní nervová soustava, opěrný a pohybový aparát. Pro jedince, kteří budou z užívání léku Mezereum nejčastěji profitovat, je typická extrémní citlivost vůči chladnému vzduchu, po psychické stránce se jedná o osoby se sklonem k malomyslnosti, apatii a hypochondrii. Symptomaticky jsou typické zejména zduření varlat, svědivé vyrážky a bolesti rozličného charakteru.

Kožní onemocnění, na které působí homeopatikum Mezereum, má široký rozsah, od erysipelu (růže), přes ekzémy, impetigo (stafylokokový zánět kůže), lupénku a pásový opar (zejména je-li postižen hrudník a též u seniorů).

U kožních onemocnění je obvyklé je tvoření krust nebo popraskání kůže. Výpotek odporně páchne. Často je postihována ovlasená část hlavy. Na obličeji se kožní afekce nejčastěji objevují kolem vlasů a obočí.

Neuralgie, zejména obličejové, s ostrými, tahavými a trhavými bolestmi. Neuralgické bolesti zubů. Zánět kostí a okostice. Průjem nebo výtok z řitního otvoru v důsledku úzkosti.

Modality: Zhoršení v noci, ležením, teplem postele a potlačení kožních projevů např. kortikoidy. Zlepšení pobytem na čerstvém vzduchu a jídlem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0062299
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz