S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Dulcamara 5CH

Kód: B-84-5
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Dulcamara 5CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0077303

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Dulcamara jsou dýchací cesty, trávicí systém, opěrný a pohybový aparát, pokožka. Typicky se objevuje pocit, že se člověk někde nachladil. Typická pro předepsání homeopatika Dulcamara je alternace symptomů (astma střídá revma, vyrážky průjem apod.) Dulcamara se hojně využívá při přecitlivělosti k nachlazení, onemocněních a nejrůznějších potížích v důsledku nachlazení, prostydnutí nebo promoknutí. Homeopatikum Dulcamara může pomoci při zánětu spojivek z nachlazení, rýmě, angíně, bronchitidě (zánětu průdušek), astmatu bronchiale. Vodnatý žlutý průjem. Zvracení. Gastroenteritida (zánět výstelky žaludku). Odporně páchnoucí moč. Strangurie (neschopnost zadržet moč kvůli bolesti měchýře, resp. pálivé bolesti v průběhu močení). Cystitida (zánět močového měchýře). Neuralgie. Svalový revmatismus. Kopřivka. Ploché, měkké bradavice. Opary na rtech. Zánět žláz.

Poznámka: V potenci D4 je Dulcamara obsažena v komplexním přípravku Angin-Heel.

Modality: Zhoršení chladem, vlhkem, sychravým počasím. Zlepšení teplem a pohybem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním ve vhodné potenci vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0077303
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz