Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Cirhóza jater, játra, regenerace jater, jaterní testy

Ostropestřec mariánský, přesněji účinná látka silymarin, která je obsažena v semeni ostropestřce, je známým prostředkem používaným pro detoxikaci a regeneraci jaterní tkáně. Počínaje zvýšenými hodnotami jaterních testů a konče cirhózou jater, to vše má ostropestřec mariánský v „popisu práce“.

Zdravá játra jsou bez nadsázky základem zdraví. Jejich funkce je v organismu naprosto klíčová. Z mnoha jejich funkcí jmenujme alespoň jejich schopnost chránit organismus před účinky toxinů, ať již přijatých v potravě, nebo vzniklých jako produkty látkové výměny. Dlouhodobé zatěžování jater (např. alkoholem, cizorodými látkami, ale i stresem) vede k onemocnění jater a v krajním případě k poškození jaterní tkáně či dokonce k cirhóze jater. I značně poškozená játra mohou za podpory silymarinu, respektive zpracovaných semen ostropestřce mariánského, regenerovat a navrátit se do stavu plného zdraví. Není účinnějšího prostředku pro podporu jater, než je ostropestřec mariánský! U značně poškozených jater doporučujeme nejméně měsíční kúru, pro krátkodobou detoxikační kůru postačí 7-14 dní užívání 2-3x do roka. Podotýkáme, že čaje z ostropestřce mariánského jsou pro regeneraci jater neúčinné, neboť silymarin není rozpustný ve vodě!

S objednanými přípravky obdržíte informační list k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH
monokomponety_boiron_148.jpg

Homeopatický přípravek  pro posílení jaterních funkcí a podporu žlučníku.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
CHELIDONIUM MAJUS 5CH 87.00 Kč
ks