S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Phosphorus 5CH

Kód: B-166-5
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Phosphorus 5CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0065547

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické Materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Lék první volby pro řešení náchylnosti ke krvácení. I při malých poraněních vytéká hojně krve, která je jasně červená a nesráží se. Obecně je Phosphorus vhodný pro extrovertní, „zářící“ osoby. Typ Phosphorus je citlivý, soucitný, ovlivnitelný, úzkostlivý, snadno se unaví. Změny nálad od rozjařenosti ke smrtelné zarmoucenosti. Dítě má strach zůstat o samotě. Otevřené a důvěřivé děti. Žízeň na velká množství vody, po vypití a ohřátí v žaludku zvracení.

Lék na pálivé bolesti v krku, krk je tmavočervený. Angína, hnisavé procesy na krčních mandlích a jejich okolí (tonsilitida, peritonsilitida). Zápal plic s výraznou slabostí pacienta. Chřipka. Příušnice.

Metroragie (krvácení mimo cyklus). Prsy tvrdé a citlivé, vystouplé prsní bradavky. Zánět mléčné žlázy. Zástava odtoku mléka, bolestivý zánět prsu. Bolesti při kojení. Nedostatečná nebo nadměrná tvorba mateřského mléka (užívání léku Phosphorus vyrovnává extrémy). Phosphorus ve vyšší potenci (30CH) pomáhá naopak při odstavení kojence.

Pocit rozmlácenosti v končetinách. Svalové křeče. Svalový a kloubní revmatismus. Polyartritida, revmatoidní artritida (revma).

Modality: Zhoršení ulehnutím, večer, tělesnou a duševní námahou, za šera, při bouřce a náhlé změně počasí. Zlepšení spánkem, i krátkým zdřímnutím, a jídlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0065547
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz