S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Lycopodium clavatum 9CH

Kód: B-139-9
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Lycopodium clavatum 9CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0077411

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastí působení homeopatika Lycopodium clavatum jsou především játra. Sedí na konci stolu a má vždy pravdu. Nesnáší tlak v pase. Lidé s výrazným pocitem méněcennosti, proto navenek přehnaně sebejistí, sebestřední, chvástaví a vychloubační, s touhou po moci, diktátorští. Mentalita cyklisty: dolů šlape, nahoru se hrbí. Bojácní, podráždění, nesnášejí žádný odpor. Pláčou při sentimentálních událostech. Převážně pravostranné potíže. Předčasné zešedivění. Slabé zažívání, pálení žáhy, kyselé říhání, nadýmání, zácpa. Vlčí hlad, ale po několika soustech pocit plnosti v důsledku nadýmání. Typická je nesnášenlivost cibule a ústřic. Silná touha po sladkostech. Poruchy funkce jater. Nadmuté a nafouklé břicho, nesnášejí tlak oblečení v oblasti pasu. Zácpa. Žlučové kameny. Zánět krčních mandlí, faryngitida (zánět hltanu). Zápal plic. Dna. Červený sediment v moči. Ledvinové kameny. Promiskuita. Impotence (opět působení homeopatika v polaritě, vyrovnávání extrémů). Revmatické bolesti kloubů a svalů. Žilní trombóza. Křečové žíly. Jedno chodidlo bývá teplé a druhé studené. Lepkavý, odporně páchnoucí pot. Paradentóza.

Modality: Zhoršení mezi 16. a 20. hodinou astronomického času, též ráno mezi 4. a 10. hodinou a teplem. Zlepšení pohybem a teplým jídlem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0077411
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz