S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Nr. 17 Manganum sulfuricum D12

Kód: AP-17-400
Neohodnoceno
Značka: Adler Pharma
359 Kč –1 %
17a
359 Kč –1 % 355 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Schüsslerova sůl č. 17 Manganum sulfuricum D12
400 tablet. Doplněk stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Schüsslerova sůl č. 17 Manganum sulfuricum D12
1 tableta obsahuje 250 mg Manganum sulfuricum D12.

Seznam pomocných látek: Monohydrát laktózy, kalcium-behenát, bramborový škrob.

Typické použití: pro podporu chrupavek, kostí, krvetvorby a též pro znovunalezení radosti ze života.

Minerální doplněk stravy, který může být prospěšný pro podporu životní energie a radosti ze života a pocitu celkové pohody. Manganum sulfuricum vykazuje silnou afinitu ke kostem a chrupavkám, proto je možné užívat tuto sůl pro podporu těchto tkání, nejlépe spolu se solemi č. 1, 2 a 11.

Manganum sulfuricum podporuje krevní oběh a reguluje činnost mitochondrií, které fungují jako „buněčné elektrárny“, tedy jako zdroj energie pro buňky. Manganum sulfuricum rovněž podporuje odbourávání sacharidů (používá se tradičně jako podpůrný přípravek při cukrovce, ideálně se solí č. 27 Kalium bichromicum) a posiluje rozvoj fyzické i psychické výkonnosti.

Schüsslerova sůl č. 17 Manganum sulfuricum může působit blahodárně při bolestech hlavy z přepětí, nervové a duševní slabosti v důsledku přepracování.

Podpůrně lze sůl č. 17 Manganum sulfuricum užívat i při sideropenické anémii, což je forma chudokrevnosti, která se odvíjí od poruchy syntézy hemoglobinu v důsledku nedostatku železa. Jedná se o nejčastější anémii u dětí. Mangan je totiž nezbytnou součástí enzymů zapojených do metabolismu železa. Ideální podpůrnou trojicí solí je pak sůl č. 17 Manganum sulfuricum + sůl č. 3 Ferrum phosphoricum + č. 2 Calcium phosphoricum. (Bez manganu se nevstřebává vápník a neukládá železo do hemoglobinu.)

Sůl č. 17 Manganum sulfuricum podporuje srážlivost krve a používá se tradičně jako podpůrný přípravek při ateroskleróze, neboť zabraňuje usazování plaku uvnitř cév. Manganum sulfuricum D12 lze podpůrně užívat i při zapomětlivosti.

Schüsslerova sůl č. 17 Manganum sulfuricum se používá tradičně i při poškození chrupavky, nejlépe společně se solí č. 8 Natrium chloratum, neboť tato kombinace kromě podpory regenerace také chrupavku chrání proti působení volných radikálů a jejímu poškození oxidačním stresem. Proto je tato kombinace Schüsslerových solí tradičně používána jako podpůrný prostředek též při revmatoidní artritidě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Schüsslerovy soli
Hmotnost: 0.13 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz