S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Nr. 16 Lithium chloratum D12

Kód: AP-16-400
Neohodnoceno
Značka: Adler Pharma
359 Kč –1 %
16a
359 Kč –1 % 355 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Schüsslerova sůl č. 16 Lithium chloratum D12
400 tablet. Doplněk stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Schüsslerova sůl č. 16 Lithium chloratum D12
1 tableta obsahuje 250 mg Lithium chloratum D12.

Seznam pomocných látek: Monohydrát laktózy, kalcium-behenát, bramborový škrob.

Typické použití: při potížích s klouby.

Minerální doplněk stravy, který vykazuje silnou afinitu ke kloubům, a proto je možné používat jej jako podpůrný produkt, který může být užitečný při chronickém revmatismu, zánětech a otocích kloubů a dalších obtížích s klouby včetně dny. Lithium chloratum totiž podporuje vylučování kyseliny močové usazující se v kloubech, což může být i viditelné jako deformity malých kloubů (na rukách, případně i u prstů u nohou). Pokud se rozhodnete pro užívání soli Lithium chloratum jako podpůrného prostředku při léčbě dny, pak je vhodné tuto sůl užívat společně se solemi č. 8 Natrium chloratum a solí č. 9 Natrium phosphoricum, které podporují vylučování kyseliny močové a dalších odpadních látek z tkání a ledvin.

Kromě podpory kloubů lze Schüsslerovu sůl č. 16 Lithium chloratum použít jako podpůrný přípravek k léčebné terapii při infekcích ledvin, překrvení ledvin, infekcích močového měchýře, zánětu sliznice močového měchýře a močové trubice. Nedostatek soli Lithium chloratum v organismu se může projevovat v psychice jako pesimismus a nedostatek sebevědomí.

Významnou možností použití Schüsslerovy soli č. 16 Lithium chloratum představuje oblast psychiky. Podpůrné působení této soli lze očekávat nejen při již zmíněném pesimismu a špatných náladách, nýbrž i depresích (deprese v menopauze, deprese sezónní, nastupující se zkracující se délkou dne, obvykle v listopadu), poruchách příjmu potravy a tendencích k fyzickému sebepoškozování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Schüsslerovy soli
Hmotnost: 0.13 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz