S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

No. 10 Natrium sulfuricum 200 tablet

Kód: DHU-10-200
Neohodnoceno
Značka: DHU
174 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
20.06.2024

Schüsslerova sůl č. 10 Natrium sulfuricum 200 tablet. Kód SÚKL: 0233893. Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte podle rady odborníka na homeopatii.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Schüsslerova sůl č. 10 Natrium sulfuricum se tradičně používá zejména při:

 • alergiích, zejména na sluneční záření 
 • autoimunitních onemocněních
 • astmatu
 • zácpě
 • ranních průjmech
 • bolestech hlavy, migrénách
 • onemocnění dnu, při otocích, edémech a zadržování vody v těle
 • kašli se zeleným hlenem
 • kožních vyrážkách se žlutozeleným sekretem
 • svědivých ekzémech
 • akné, růžovce
 • nočním pomočování
 • Crohnově chorobě
 • žlučníkových potížích

Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Pokud potíže přetrvávají nebo se zhoršují, obraťte se na lékaře!

Složení: 1 tableta obsahuje Natrium sulfuricum D6, 250 mg. 

Pomocné látky: Laktóza, pšeničný škrob, magnezium-stearát. Pšeničný škrob v tomto léku obsahuje lepek ve velmi malém množství (přípravek je považován za bezlepkový). Je prakticky vyloučeno, že by lék způsobil problémy, pokud máte celiakii. Pokud máte alergii na některou z pomocných látek, poraďte se před užíváním léku se svým lékařem.

Z homeopatické Materie mediky — stručná informace:

Základní charakteristika: Natrium sulfuricum reguluje funkce slinivky, jater, žlučníku a ledvin, proto se používá též při onemocnění těchto orgánů. Sůl č. 10 Natrium sulfuricum omezuje resorpci vody v tlustém střevě a tím pomáhá při zácpě. Léčí meteorismus. Natrium sulfuricum je účinné detoxikační činidlo. Pacient, který potřebuje Schüsslerovu sůl č. 10, obvykle uvádí zhoršení bolestí a dalších potíží za vlhkého počasí. Klíčovými psychickými symptomy indikujícími předepsání Schüsslerovy soli č. 10 Natrium sulfuricum jsou zejména melancholie, deprese a sebevražedné sklony (při zjištění suicidních tendencí předat pacienta specializovanému lékaři!) Dále se Natrium sulfuricum využívá k léčbě astmatu. Ranní průjem. Žlučové kameny. Žloutenka. Bradavice a kondylomata (bradavice na genitáliích nebo konečníku).

Nejčastěji se sůl č. 10 Natrium sulfuricum užívá při zažívacích potížích, zejména zácpě, ranních průjmech a nadýmání. Dále při edémech tkání, mokvavých vyrážkách, lišejích, bércových vředech, akné a růžovce. Pomáhá při nočním pomočování, revmatických potížích a zánětech s tvorbou žlutozeleného hlenu. Užitečný přípravek při různých poraněních, ale také při virózách včetně chřipky.

Typický vzhled obličeje indikující výraznou potřebu této Schüsslerovy soli: Pijácký (červený) nos, váčky pod očima, oční bělmo je žlutavé.

Referenční zdroje: Heepen, G.H.: Schüßler-Salze; Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W., Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory a další.

Důležité upozornění: S výběrem vhodné Schüsslerovy soli a jejím dávkováním vám poradí odborník v oboru biochemie a homeopatie, nejlépe lékař(ka) homeopat(ka) nebo lékárník/lékárnice homeopat/homeopatka. Výše uvedená základní charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Originální Schüsslerovy soli
Hmotnost: 0.13 kg
Kód SÚKL: 0233893
charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz