S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Zincum metallicum 200CH

Kód: B-217-200
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
129 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Zincum metallicum 200CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0072175

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Zincum metallicum jsou centrální nervový systém (CNS), trávicí trakt, ženské pohlavní orgány, podpůrný a pohybový aparát. Typické markanty indikující nasazení homeopatika Zincum metallicum jsou mozková ochablost, třes, záškuby svalstva. U typu Zincum metallicum intelekt potlačuje emoce.

Symptomaticky se Zincum metallicum v klinické homeopatii používá zejména pro posílení očí, prostaty a slinivky. Léčí třes nebo mimovolní záškuby, uplatňuje se při kožních vyrážkách. Dále se Zincum metallicum může předepisovat při slabosti a vyčerpání doprovázené nervózním neklidem. Usínání během dne, ale v noci nespavost a neklidné nohy. Pocity velké nespokojenosti. Přecitlivělost ke zvukům a hlukům. Závratě. Bolesti hlavy s pocitem tlaku na kořen nosu. Zažívací potíže z nervozity. Gastritida. Potíže s močením v důsledku nervozity, bolesti při močení, nedostatečné vyprázdnění močového měchýře, zadržování moči, inkontinence. Dysmenorea (silná, bolestivá menstruace). Křeče a záškuby svalů. Znecitlivění a mravenčení na kůži (parestézie). Neuralgie. Městnání krve v žílách. Křečové žíly.

Modality: Zhoršení po jídle, vínu a během menstruace. Zlepšení vyměšováním, objevením se vyrážky.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W., Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0072175
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz