S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Veratrum album 30CH

Kód: B-213-30
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Veratrum album 30CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0062265

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Veratrum album jsou srdeční a oběhový systém, centrální nervový systém (CNS), trávicí trakt a ženské pohlavní orgány. Pro pacienty, kterým bude homeopatikum Veratrum album nejvíce prospěšné, je typická buď melancholie nebo manické hyperaktivní chování; vyhraněný typ Veratrum album dokáže klít a skučet celou noc. Jindy chce každého líbat. Upjatost a povýšenost. Arogance. Stereotypní chování.

Typicky se Veratrum album používá při kolapsu oběhové soustavy. Dále při slabosti oběhového systému s náchylností ke kolapsu. Rychlý úpadek sil, velká slabost. Ortostatická hypotenze (krátkodobé snížení tlaku způsobené změnou polohy z leže nebo sedě do stoje, často spojeno se ztrátou rovnováhy a zatměním před očima). Závratě. Typický je hojný studený pot na čele. Promodralé flíčky v obličeji. Těžký vodnatý průjem, případně i se zvracením.  Akutní gastroenteritida (zánět žaludeční výstelky). Záchvaty vlčího hladu. Zácpa. Tělo ledově studené. Třes a studený pot. Těžká dysmenorea (silná, bolestivá menstruace). Přeludy, často z náboženských témat.

Modality: Zhoršení studenými nápoji. Zlepšení teplem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W., Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0062265
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz