S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Thuya occidentalis 200CH

Kód: B-210-200
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
129 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Thuya occidentalis 200CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0062263

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Thuya occidentalis jsou kůže, sliznice, podpůrný a pohybový aparát. Pacient homeopatického konstitučního typu obvykle trpí fixními idejemi a vyčerpaností. Thuya occidentalis je základním přípravkem pro eliminaci nebo alespoň zmírnění nežádoucích vedlejších účinků očkování, zejména u dětí. Předepisuje se při děsivých snech, kdy se dítě probudí a není k utišení. Kromě léčby poškození očkováním působí Thuya occidentalis velmi dobře na anální fisury a bradavice. Předepisuje se při proliferačních (růstových, bujivých) procesech na kůži nebo sliznicích. (V tom případě samozřejmě k lékaři!) Bradavice, kondylomata (bradavice na genitáliích nebo konečníku), névy. Polypy, papilomy, fibromy. Tumory. Nežádoucí účinky očkování, zejména při očkování proti neštovicím. Pocit nepatrnosti vlastní hodnoty, deprese, přeludy. Bolesti hlavy (pocit hřebíku zaraženého v hlavě), migrény.  Zánět očních spojivek. Ječné zrno. Chronické a recidivující záněty všeho druhu, např. středního ucha, vedlejších nosních dutin, průdušek aj. Astma bronchiale u dětí. Potíže s kořeny zubů (taky proto je Thuya tak cenná – od zubů pochází příčina mnoha potíží). Dyspepsie tuků (poruchy trávení tuků). Chronická gastritida (zánět žaludku). Nadmutí břicha, meteorismus. Ranní průjmy. Zácpa. Endometrióza. Adnexitida (zánět vejcovodů). Svalový a kloubní revmatismus. Artritida. Mastný, odporně páchnoucí pot vystupující na odkrytých částech těla. Masně lesklá kůže. Psoriáza (lupénka). Šupinatá kůže pod vlasy. Vypadávání vlasů. Poruchy růstu nehtů.

Modality: Zhoršení vlhkým chladem, zhoršení od 16. hodiny odpolední do 4. hodiny ranní. Zlepšení teplem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W., Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0062263
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz