S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Sulfur 15CH

Kód: B-201-15
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Sulfur 15CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0062259

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Sulfur jsou trávicí trakt, játra, podpůrný a pohybový aparát, žilní oběhový systém, kůže a sliznice. Homeopatický typ Sulfur vypadá jako by se nerad myl, lhostejnost k vlastnímu zevnějšku, nepořádně se oblékají. V povahových rysech se objevuje jistá bezohlednost vůči ostatním. Jedná se buď o vyhublé, nebo naopak dobře živení lidé s červeným obličejem. Intelektuálové a filosofové. Rádi teoretizují. Nepořádní, leniví, neústupní, egocentričtí, potřebují ocenění. Na všem najdou chybu. Strach o vlastní zdraví. Tělesný zápach, upřednostňuje sladké, pociťují svědění kůže, může se vyskytnout i pomočování.

V klinické homeopatii se Sulfur předepisuje např. při přetrvávající zvýšené teplotě či zpomalené rekonvalescenci. Silně začervenalé sliznice s pálivými bolestmi. Zánět očních spojivek a/nebo víček. Chronická rýma. Bronchitida (zánět průdušek). Chřipka. Vysoký krevní tlak. Žaludeční slabost kolem 11. hodiny dopoledne. Překyselení žaludku, pálení žáhy. Gastritida (zánět žaludku). Gastroenteritida (zánět výstelky žaludku). Ranní průjem, který vyžene z postele. Hemeroidy. Žilní městnání. Návaly horkosti. Zacuchané vlasy bez lesku. Suchá, nečistá pleť. Pálivé, svědivé vyrážky. Akné. Seboroický ekzém. Lupénka. Svalový a kloubní revmatismus. Lehký spánek, rychle se z něj vyruší. V posteli horké nohy, (vystrkuje nohy mimo přikrývku).

Modality: Zhoršení mytím a koupáním, teplem postele, stáním, v 11 hodin dopoledne, klidem. Zlepšení suchým, teplým počasím a mírným pohybem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W., Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0062259
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz