S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Stramonium 15CH

Kód: B-200-15
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Stramonium 15CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0062257

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastí působení homeopatika Stramonium je centrální nervový systém, plíce a dýchací cesty. Typickým znakem osob, pro které bude homeopatikum velmi prospěšné, jsou záchvaty vzteku, zuřivosti a násilností, v jejichž samotném základu je buď duševní porucha, např. schizofrenie, alkoholismus nebo strach. V tom případě jde o strach hluboce zasunutý, např. z období týrání v dětství, z nehody apod. Strach může mít podobu hrůzy z vody, ze tmy (v tom případě mohou dotčené osoby usnout a spát jen při zapnutém osvětlení). Zadrhávání v řeči, posunčina (chorea).

Stramonium se v homeopatii používá při léčbě Parkinsonovy nemoci (též Parkinson, Parkinsonova choroba), epilepsie, maniodepresivní psychózy, a dokonce i schizofrenie. Další významnou oblastí předepisování homeopatika Stramonium je léčba astmatu a zánětu průdušek s dýchavičností, svíravým pocitem na prsou, hvízdavým dechem a suchým nebo hvízdavým kašlem. Dále se Stramonium používá při různých psychosomatických onemocněních, např. při dráždivém tračníku, zejména vyskytuje-li se v pacientově anamnéze emoční stres.

Modality: Zhoršení tmou, pohledem na vodní hladinu, večerním časem, pobytem o samotě. Zlepšení světlem a ve společnosti.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W., Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0062257
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz